Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
