Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Allow
id: Perbolehkan

en: Users
id: Pengguna

en: Key
id: Kunci

en: Browser
id: Peramban

en: Scope
id: Lingkup

en: Any
id: Setiap

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: User list
id: Daftar anggota
