Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Url
mn: Хаяг

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Browser
mn: Хөтөч

en: User list
mn: Хэрэглэгчийн жагсаалт
