Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Allow
nn: Tillat

en: Users
nn: Brukarar

en: User list
nn: Brukarliste
