Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Allow
ps: پرېښل

en: Users
ps: غړي

en: Key
ps: کيلی

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Any
ps: هر

en: - Select -
ps: - غوره -
