Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Search
si: සොයන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
