Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Standalone
sk: Samostatné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Allow
sk: Povoliť

en: Users
sk: Používatelia

en: Key
sk: Kľúč

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Scope
sk: Rozsah

en: Any
sk: Akékoľvek

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: User list
sk: Zoznam používateľov
