Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: Url
sv: URL

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Allow
sv: Tillåt

en: Users
sv: Användare

en: Key
sv: Nyckel

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Orientation
sv: Orientering

en: Scope
sv: Omfattning

en: Any
sv: Alla

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: User list
sv: Användarlista
