Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Categories
af: Kategorieë

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: Weather
af: Weer

en: User
af: Gebruiker

en: Navigation
af: Navigasie

en: Allow
af: Toelaat

en: Users
af: Gebruikers

en: Books
af: Boeke

en: News
af: Nuus
