Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
