Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Url
ar: المسار

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Allow
ar: اسمح

en: Users
ar: المستخدمين

en: Key
ar: المفتاح

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Books
ar: الوثائق

en: Any
ar: أي من

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Display type
ar: نوع العرض

en: User list
ar: قائمة المستخدمين

en: Personalization
ar: التخصيص
