Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: User list
dz: ལག་ལེན་པའི་ཐོ་ཡིག་
