Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Url
eo: URL

en: Navigation
eo: Navigado

en: Allow
eo: Permesu

en: Users
eo: Uzantoj

en: Books
eo: Libroj

en: User list
eo: Listo de uzantoj
