Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to es translation catalogue (49 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Categories
es: Categorías

en: Search
es: Buscar

en: Message
es: Mensaje

en: Weather
es: Tiempo

en: User
es: Usuario

en: Url
es: URL

en: Utilities
es: Utilidades

en: Standalone
es: Autónomo

en: Short name
es: Nombre abreviado

en: Security
es: Seguridad

en: Background color
es: Color de fondo

en: Navigation
es: Navegación

en: Allow
es: Permitir

en: Users
es: Usuarios

en: Key
es: Clave

en: Browser
es: Navegador

en: Business
es: Negocios

en: Books
es: Libros

en: Orientation
es: Orientación

en: Scope
es: Ámbito

en: News
es: Noticias

en: Photo
es: Foto

en: Travel
es: Viajes

en: Any
es: Cualquiera

en: Entertainment
es: Espectáculos

en: Health
es: Salud

en: Politics
es: Política

en: Sports
es: Deportes

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Check All
es: Marcar todo

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical

en: Games
es: Juegos

en: Display type
es: Tipo de presentación

en: Music
es: Música

en: Education
es: Educación

en: Fullscreen
es: Pantalla completa

en: User list
es: Lista de usuarios

en: Theme color
es: Color del tema

en: Medical
es: Médico

en: Personalization
es: Personalización

en: Government
es: Gobierno

en: Food
es: Comida

en: Enter message
es: Escribir mensaje
