Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Message
fa: پیام

en: Weather
fa: آب و هوا

en: User
fa: کاربر

en: Url
fa: نشانی

en: Security
fa: امنیتی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Users
fa: کاربران

en: Key
fa: کلید

en: Browser
fa: مرورگر

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Any
fa: هر

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: User list
fa: لیست کاربران

en: Personalization
fa: سفارشی سازی
