Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Value
fr: Valeur

en: Language
fr: Langue

en: Categories
fr: Catégories

en: Search
fr: Rechercher

en: Weather
fr: Météo

en: User
fr: Utilisateur

en: Url
fr: URL

en: Utilities
fr: Utilitaires

en: Short name
fr: Nom court

en: Security
fr: Sécurité

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Allow
fr: Autoriser

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Key
fr: Clef

en: Browser
fr: Navigateur

en: Books
fr: Livres

en: Scope
fr: Étendue

en: News
fr: Nouvelles

en: Any
fr: Tout

en: Health
fr: Santé

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Landscape
fr: Paysage

en: Games
fr: Matchs

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Education
fr: Éducation

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: User list
fr: Liste des utilisateurs

en: Theme color
fr: Couleur du thème

en: Personalization
fr: Personnalisation

en: Government
fr: Gouvernement

en: Food
fr: Nourriture

en: Payload
fr: Charges

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
