Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Categories
hi: वर्ग

en: Search
hi: खोज

en: Message
hi: संदेश

en: Weather
hi: मौसम

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Url
hi: URL

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Books
hi: किताबें

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार

en: User list
hi: सदस्य सूची

en: Personalization
hi: निजीकरण
