Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Categories
jv: Kategori

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: Security
jv: Jagabaya

en: Background color
jv: Warna Background

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Users
jv: Panganggo

en: Key
jv: Kunci

en: Books
jv: Buku

en: Any
jv: Sembarang

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: User list
jv: Daftar panganggo

en: Personalization
jv: Personalisasi
