Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Navigation
mg: Fitondrana
