Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Navigation
mk: Навигација

en: Users
mk: Корисници
