Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.9) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: User list
ne: प्रयोगकर्ताको सुची
