Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
