Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weather
pl: Pogoda

en: url
pl: odnośnik

en: User
pl: Użytkownik

en: Url
pl: URL

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Allow
pl: Zezwól

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Key
pl: Klucz

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Books
pl: Książki

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Scope
pl: Zasięg

en: News
pl: Aktualności

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Any
pl: Dowolny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Games
pl: Gry

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Music
pl: Muzyka

en: Education
pl: Edukacja

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: User list
pl: Lista użytkowników

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Government
pl: Rząd

en: Food
pl: Jedzenie

en: Payload
pl: Ładunek
