Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Categories
ro: Categorii

en: Search
ro: Căutare

en: Message
ro: Mesaj

en: Weather
ro: Vremea

en: User
ro: Utilizator

en: Url
ro: URL

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Navigation
ro: Navigator

en: Allow
ro: Permite

en: Users
ro: Utilizatori

en: Key
ro: Cheie

en: Books
ro: Cărţi

en: Any
ro: Orice

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: User list
ro: Listă utilizatori
