Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Categories
sl: Kategorije

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Allow
sl: Dovoli

en: Users
sl: Uporabniki

en: Key
sl: Ključ

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Books
sl: Knjige

en: News
sl: Novice

en: Any
sl: Katerokoli

en: User list
sl: seznam uporabnikov
