Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
