Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Books
te: పుస్తకాలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: User list
te: వాడుకరుల జాబితా

en: You are offline
te: మీరు ఆఫ్‌లైన్‌లో ఉన్నారు
