Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Allow
th: อนุญาต

en: Key
th: คีย์

en: Business
th: ธุรกิจ

en: Books
th: หนังสือ

en: Entertainment
th: ความบันเทิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Music
th: ดนตรี

en: User list
th: รายชื่อผู้ใช้งาน

en: Personalization
th: การทำให้เป็นส่วนตัว
