Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Books
ug: كىتاپلار

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
