Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Categories
uk: Категорії

en: Search
uk: Пошук

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weather
uk: Погода

en: User
uk: Користувач

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Standalone
uk: Автономно

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: Security
uk: Безпека

en: Background color
uk: Колір тла

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Allow
uk: Дозволити

en: Users
uk: Користувачі

en: Key
uk: Ключ

en: Browser
uk: Браузер

en: Business
uk: Бізнес

en: Books
uk: Книги

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Scope
uk: Область

en: News
uk: Новини

en: Photo
uk: Фото

en: Travel
uk: Подорожі

en: Any
uk: Байдуже

en: Entertainment
uk: Розваги

en: Health
uk: Здоров'я

en: Sports
uk: Спорт

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Check All
uk: Виділити все

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Games
uk: Ігри

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Music
uk: Музика

en: Education
uk: Освіта

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: User list
uk: Перелік користувачів

en: Shopping
uk: Покупки

en: Lifestyle
uk: Стиль життя

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Natural
uk: Природній

en: Government
uk: Урядова

en: Food
uk: Їжа

en: Payload
uk: Корисне навантаження

en: Social
uk: Суспільний

en: Start URL
uk: Початковий URL

en: Verifying entry...
uk: Перевірка запису...
