Progressive Web App - Notifications with firebase (2.0.11) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Weather
vi: Thời tiết

en: User
vi: Người dùng

en: Utilities
vi: Tiện ích

en: Background color
vi: Màu nền

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Allow
vi: Cho phép

en: Users
vi: Người dùng

en: Key
vi: Khóa

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Books
vi: Sách

en: Scope
vi: Phạm vi

en: News
vi: Tin tức

en: Photo
vi: Ảnh

en: Travel
vi: Du lịch

en: Any
vi: Bất kỳ

en: Entertainment
vi: Giải trí

en: Sports
vi: Thể thao

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Games
vi: Trò chơi

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: Music
vi: Âm nhạc

en: Education
vi: Giáo dục

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình

en: User list
vi: Danh sách người dùng

en: Shopping
vi: Mua sắm

en: Personalization
vi: Cá nhân hóa
