Power BI Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Test
ca: Prova

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Height
ca: Alçada

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Units
ca: Unitats

en: Reference
ca: Referència

en: Report
ca: Informe

en: Embed
ca: Incrustra

en: Master
ca: Mestre

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura
