Power BI Integration (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Height
el: Ύψος

en: Units
el: Μονάδες

en: Reference
el: Αναφορά

en: Report
el: Αναφορά

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
