Power BI Integration (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Report
gu: અહેવાલ
