Power BI Integration (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Test
oc: Testar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Height
oc: Nautor

en: Units
oc: Unitats

en: Embed
oc: Integrat

en: Master
oc: Maître
