Power BI Integration (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Custom
ro: Personalizat

en: Height
ro: Înălțime

en: Reference
ro: Referință

en: Embed
ro: Încorporat

en: Master
ro: Expert

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
