Power BI Integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Test
ta: சோதனை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Height
ta: உயரம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Report
ta: அறிக்கை

en: Embed
ta: உட்பொதி
