Power BI Integration (1.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Test
ja: テスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Height
ja: 高さ

en: Mobile
ja: モバイル

en: Units
ja: 単位

en: Reference
ja: 参照

en: Report
ja: レポート

en: Embed
ja: エンベッド

en: Master
ja: マスター

en: Tablet
ja: タブレット

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
