Power BI Integration (1.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Test
ru: Тест

en: Custom
ru: Собственная

en: Height
ru: Высота

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Units
ru: Единицы

en: Reference
ru: Связь

en: Report
ru: Отчёт

en: Embed
ru: Вставить

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Master
ru: Основной

en: Tablet
ru: Планшет

en: Breakpoint
ru: Точка останова
