Power BI Integration (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Test
ug: سىناق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Visual
ug: كۆرۈنۈشلۈك
