Power BI Integration (1.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
