Power BI Integration (1.0.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Test
uk: Тест

en: px
uk: пікс

en: Custom
uk: Власний

en: Height
uk: Висота

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Units
uk: Одиниці

en: Reference
uk: Посилання

en: Report
uk: Звіт

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Master
uk: Головне

en: Visual
uk: Візуально

en: Tablet
uk: Планшет

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Embed type
uk: Тип вбудовування
