Power BI Integration (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Test
ar: الاختبار

en: Custom
ar: مخصص

en: Disclaimer
ar: اخلاء مسؤولية

en: Height
ar: الارتفاع

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Master
ar: الرئيسي

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
