Power BI Integration (2.0.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Disclaimer
de: Haftungsausschluss

en: Height
de: Höhe

en: Display options
de: Anzeigeoptionen

en: Mobile
de: Mobil

en: Accept
de: Akzeptieren

en: Units
de: Einheiten

en: Report
de: Bericht

en: Embed
de: Einbetten

en: Report ID
de: Bericht ID

en: Token type
de: Token-Typ

en: Visual
de: Visuell

en: Embed type
de: Einbettungstyp

en: Tenant
de: Mandant
