Power BI Integration (2.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Height
et: Kõrgus

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Units
et: Ühikud

en: Report
et: Teavita

en: Embed
et: Manus

en: Master
et: Peamine

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
