Power BI Integration (2.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Test
fi: Testi

en: Custom
fi: Oma

en: Disclaimer
fi: Vastuuvapausilmoitus

en: Height
fi: Korkeus

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Report
fi: Raportoi

en: Embed
fi: Upota

en: Report ID
fi: Raportin ID

en: Master
fi: Isäntä

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
