Power BI Integration (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: px
hi: पिक्सेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Disclaimer
hi: अस्वीकरण

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
