Power BI Integration (2.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Test
hu: Teszt

en: Custom
hu: Egyéni

en: Disclaimer
hu: Korlátozott felelősségi nyilatkozat

en: Height
hu: Magasság

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Mobile
hu: Mobil

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Report
hu: Beszámoló

en: Banner type
hu: Banner típusa

en: Banner text
hu: Banner szövege

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Master
hu: Mester

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Embed type
hu: Beágyazástípus
