Power BI Integration (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Test
id: uji

en: Custom
id: Tersuai

en: Disclaimer
id: Penyangkalan

en: Height
id: Tinggi

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Report
id: Laporkan

en: Embed
id: Lekatkan
