Power BI Integration (2.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
